Aynalı Cam FilmiAynalı Cam Filmi Özellikleri 

 Aynalı cam filmi, diğer ürünlerden ayıran özellikleri, aynalı olmasının yanı sıra çeşitli renkleri ile birlikte ofis,ev, için fiyatları, oldukça uygundur. bina cam filmi, olarak’ta bilinen fakat aynı zamanda güneş keserek, güneşi engellemenizi sağlar ofis içerisinde  yaz aylarında serin bir ortam oluşturarak çalışma verimini arttırabilir kış aylarında ise soğuk havayı içeriye almayarak içerideki sıcaklığı korumanızı sağlar tam bir bütçe dostudur. Gün içerisinde içeriden dışarısı gözükürken dışarıdan içerisi gözükmez mahremiyetinizi gizlemeye yardımcı olur. Ev için aynalı cam filmi, oldukça fazla rehabet görmektedir. ev cam balkon, için de uygun olan aynalı cam kaplama, yapılarak balkon içerisi gözükmemesini sağlayabilirsiniz böylelikle içeriden dışarısını rahatlıkla görerek dışarıdan sizleri görmesini istemediğiniz dış gözleri engellemenizi sağlar. UV filtresi görevi gören aynalı cam filmi, güneş kontrol sağlamaktadır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Bir çok kişi veya kişiler bu soruyu sıklıkla sormaktadır.  Hesaplaması yapılırken film boyu ile camın en kısa olan tarafı hesaplanır aslında camın kaç m2 olduğu değil  kaç m2 film kullanıldığı önemlidir. kullanılan malzemeye göre  ( 180 cm 152 cm 122 cm ) olan aynalı cam filmi, ebat ve boyutlara göre ayarlanması kolaydır. Diğer cam filmi ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri site içerisinde gezerek bakabilir detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan haftanın 7/24 saat ulaşabilirsiniz. 

Aynalı Cam Filmi Nasıl Kullanılmalıdır

Kullanımı oldukça kolaydır. uygulaması yapıldıktan sonra bir mühlet beklemesi gerekmektedir. Tam anlamı ile kuruduğundan eminseniz temizleme işlemine geçebilirsiniz. Temizlik yaparken kullanılması gereken araç ve gereçler cam sil cam suyu sade su veya sabunlu su olabilir temizlik esnasında bez veya peçete kullanılmalı her ne kadar çizilmez ürün olsa dahi gazete gibi sert cisimler ile temizlenmesi çizme kalkma oranını artırmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Hangi Marka olmalıdır

Uzak doğu olduğu takdirde çok uzun ömürlü olmayacaktır. Nedeni ise kalitesiz olması yapışkan özelliğinin zayıf olmasından kaynaklanmaktadır. Firmamızın kullanmış olduğu ürün Amerikan marka olup işçilik ve film garantisi olan bir üründür. Kullanılan malzeme amerikan olması ile birlikte yapışkan özelliği son teknoloji olan CDL dediğimiz yapışkan özelliğine sahiptir. CDL Nedir derseniz yapışkan özelliği güneş ısı ve UV ile yapışan diğer yapışkanlar’dan daha kuvvetli olan bir yapışkan türüdür.

Aynalı Cam Filmleri içeriyi Gösterirmi?

Aynalı cam filmleri, uygulandığı yerde gün içerisinde ışık yakılsa dahi içerisini göstermez böylelikle içeriden dışarısını rahatlıkla görürken dışarıdan içeriyi göstermez. Cam filmleri teknik ve ham madde bakımından en farklı ürünlerin başında gelmektedir.

 

 

 

 
Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Aynalı Cam Filmi